Apie mus Paslaugos Kaina Partneriams Draugai Kontaktai Tel.: 8 693 10101

Apie mus


Kam kviesti taksi, jei gali kviesti MyDriver.lt

Automobilis - patogiausia transporto priemonė - Jūs ja važiuojate į kavinę, barą, restoraną, į gamtą, galbūt po darbų susitinkate su bičiuliais ar kolegomis miesto centre ir mėgaujatės draugija bei stipresniais gėrimais. Tam tikru metu ateina laikas, kai turite apsispręsti: arba daugiau nebesimėgauti alkoholiu, arba kviesti taksi ir važiuoti namo. Jeigu pasirinkote taksi - kitą dieną Jums "skaudės galvą" kaip atsirasti ten, kur vakar palikote automobilį.

MyDriver.lt yra naujas požiūris į saugumą - visada būsite ramūs, kad Jūsų automobilis grįš kartu su Jumis. Pagalvokite, kas gali nutikti jeigu vairuosite išgėrę: prarastas vairuotojo pažymėjimas, skausminga bauda Jūsų kišenei, sudaužytas automobilis bei svetimas turtas, galite susižaloti save bei sužaloti kitus.

Mėgaukitės vakaru, žinodami, jog MyDriver.lt komanda pasirūpins, kad Jūs, Jūsų automobilis ir vairuotojo pažymėjimas saugiai grįšite namo. Tai pirmoji Lietuvoje specializuota ir gerai žinoma paslauga mūsų klientams - Jūsų asmeninio automobilio parvairavimas. Dauguma restoranų, barų ir kavinių džiaugiasi, kad jų klientai, gali ramiai mėgautis vakaru, bendrauti prie taurės vyno ar bokalo alaus, žinodami, jog jų klientus aptarnaus MyDriver.lt komanda. "Tu linksminiesi - mes vairuojame!".

MyDriver.lt misijaMyDriver.lt vizija

MyDriver.lt komanda

MyDriver.lt komandoje dirba tik patikimi, sąžiningi, paslaugūs, savo darbą išmanantys vairuotojai. Vairavimo stažas nuo 5 metų. Dauguma vairuotojų laisvai bendrauja net keliomis užsienio kalbomis. Kompetentinga MyDriver.lt komanda užtikrins, kad Jūsų kelionė butų saugi ir rami, nes dėmesys Jums ir Jūsų automobiliui bus tikrai išskirtinis. Kelionės kaina aiškiai apskaičiuojama pagal atstumą, kurį parodys Jūsų automobilio odometras. Visi duomenys yra pateikiami kelionės dokumente, kurį klientas gauna iš vairuotojo kelionės pabaigoje.

Apie mus kalba žiniasklaida:
http://www.laisvojibanga.lt/pakeliui-namo-2015-04-23/  Tu linksminiesi - mes vairuojame  Alternatyva taksi      Isradingiausi startuoliai Lietuvoje  Išgėręs nevairuok, kviesk Evaldą ir Erinijų
Apie mus Paslaugos Kaina Partneriams Draugai Kontaktai Mobili versija